O firmie

Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od 5 lat, pośredniczymy w dostawie sezonowych owoców od naszych rodzimych sadowników. Na co dzień wcielamy w życie standardy partnerskiego biznesu, kierując się uczciwością i otwartością na potrzeby naszych kontrahentów.

Dysponujemy własną bazą magazynową i transportową.

Naszą specjalnością są dostawy pod indywidualne zamówienia klientów, które realizujemy w bardzo krótkim czasie. Jakość owoców jest dla nas najważniejsza, dlatego wszystkie produkty, jakie oferujemy, są tak wybierane, by były smaczne i świeże.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji niemal 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Świerze owoce

Hurt truskawek Wrocław

Dzięki profesjonalizmowi i wysokiej dbałości o klienta, od lat plasujemy się na pozycji lidera. Nasza Szeroka oferta spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta. Zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny,terminowe dostawy a także atrakcyjne terminy płatności.

Opinie

Janusz Wolski

Kolejne udane zakupy! Błyskawiczna przesyłka, świetnie zabezpieczona, bieżąca informacja o stanie zamówienia. Duży wybór w konkurencyjnych cenach. Polecam!

Alina Jędrusik

Doskonała jakość dostarczonych owoców, wszystko dostarczone zgodnie z zamówieniem i na czas, polecam

Bartosz Kasprzak

Bardzo profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolony. Szybko i tanio, a do tego porządnie! Nic dodać nic ująć. Serdecznie wszystkim polecam!

Kontakt

   fruitsky.pl@gmail.com
   +48. 694 773 713
   Dolny Śląsk
   Nowa Ligota 2

Social media